Welcome to

SELECT YOUR

LANGUAGE & CURRENCY

×

Rejestracja

Dane konta

Dane logowania

lub zaloguj

Imię jest wymagane!
Nazwisko jest wymagane!
Nieprawidłowe imię!
Nieprawidłowe nazwisko!
Nieprawidłowy adres e-mail!
Adres e-mail jest wymagany!
Konto z tym adresem e-mail już istnieje!
Konto z tym adresem e-mail już istnieje w innej wersji językowej sklepu CHAOS FASHION.
Hasło jest wymagane!
Wprowadź poprawne hasło
Wprowadź 6 lub więcej znaków!
Wprowadź maksymalnie 16 znaków!
Passwords are not same!
Wymagane wyrażenie zgody!
Nieprawidłowy e-mail lub hasło!
Nie zmieniono!

O marce CHAOS

Marka CHAOS powstała w 2010 roku, kiedy pierwszy projekt Marty Boliglovy inspirowany zamiłowaniem do kolorów, sztuki i natury, spotkał się z entuzjastycznym zainteresowaniem klientek poszukujących unikalnych projektów modowych.

W odpowiedzi na potrzeby coraz szerszego grona kobiet zafascynowanych nowoczesnymi propozycjami Marty Boliglovy, luksusowa marka osobista CHAOS podbiła polski rynek fashion odważnymi wzorami, bogactwem kolorów, wysoką jakością tkanin i perfekcyjną precyzją wykonania.

W 2010 roku powstała pierwsza oficjalna kolekcja CHAOS, w której dominowały słoneczne kolory oraz klasyczne formy. Od tej pory w każdym sezonie CHAOS proponuje coraz bogatsze linie kolekcji, wyprzedzając trendy i zachwycając swoją niepowtarzalnością.

W 2016 roku CHAOS wykreował trend na rękodzieło użytkowe prezentując model kardigana z charakterystycznymi jedwabnymi tasiemkami i łączeniami nitek. Spektakularny, overisize’owy sweter handmade, podziwiany przez cały świat polskiej mody, stał się kultowym projektem CHAOS, i z każdą nową odsłoną kolorystyczną zdobywa kolejne serca kobiet poszukujących ekskluzywnego komfortu.

Marta Boliglova ma naturalną, wręcz genialną intuicję do wyboru i łączenia tkanin w ekstrawaganckie projekty, które wzbudzają zachwyt kobiet świadomych, ceniących indywidualność. Jej spontaniczność, lekkość i odwaga w kreowaniu piękna pozwoliły na ekspansję marki również na rynki zagraniczne. Uwielbienie dla zjawiskowych sukienek, oryginalnych kurtek czy charakterystycznych, oversize’owych swetrów deklarują też liczne gwiazdy popkultury i ich styliści.

Priorytetami marki od początku jej powstania są przede wszystkim najwyższa jakość tkanin, profesjonalna precyzja wykonania, wygodne formy i nietuzinkowe dodatki podkreślające naturalny wdzięk i kobiece piękno.

CHAOS jako jedna z nielicznych polskich marek zdobyła rynek mody również dzięki projektom z najwyższej jakości skór naturalnych, w tym egzotycznych, które - choć kontrowersyjne - cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

Marka CHAOS rozwija się bardzo dynamicznie, zarówno w rodzimej Polsce jak i za granicą. Wszystkie dostępne do sprzedaży projekty CHAOS są dostępne w sklepie internetowym chaos-fashion.com oraz w wybranych butikach multibrandowych.