Zwroty i Wymiany

 ZWROTY

Zgodnie z przepisami Prawa Konsumenta (Regulacje dotyczące umów zawieranych na odległość i poza lokalem przedsiębiorstwa zawiera ustawa z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (DzU 2014, poz.827):

  •  Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 14 dni kalendarzowych bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

 

  • Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania przesyłki.

 

  • Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, prosimy o poinformowanie nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy poprzez przesłanie wypełnionego formularza dostępnego na naszej stronie na adres sklep@chaos-fashion.com .

 

  • Mogą Państwo skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, jednak nie jest to obowiązkowe.

 

 

  • Zwrotu produktu można dokonać jedynie kiedy produkt ma oryginalne metki i nie nosi jakichkolwiek śladów użytkowania. 

 

  • Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (np. sukienka szyta na zamówienie).

 

 

  • Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu koszty produktów, niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni kalendarzowych od dnia, w którym otrzymaliśmy Państwa przesyłkę zwrotną. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku z tym zwrotem.

 

 

WYMIANA

W przypadku kiedy otrzymany produkt nie spełnia Państwa oczekiwań względem rozmiaru, proponujemy wymianę produktu w ciągu 14 dni kalendarzowych na ten sam model w innym rozmiarze.

Aby skorzystać z tej możliwości prosimy o kontakt z nami, abyśmy mogli zweryfikować stan magazynoway pożądanego rozmiaru.

Koszty dostawy wymienianego produktu lezą po stronie Klienta.

Po uzyskaniu telefonicznej lub mejlowej akceptacji wymiany prosimy o odesłanie produktu wraz z formularzem wymiany na nasz adres:

CHAOS by Marta Boliglova
ul Matejki 46/6 60-767 Poznań

FORMULARZE DO POBRANIA :

FORMULARZ ZWROTU 

FORMULARZ WYMIANY

Search